پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فیدار به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

پیام تسلیت حسین محمدی، مدیرعامل شرکت پیشتازان صنعت نفت فیدار به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

حضرت مولای متقیان، امام علی (ع) فرزند كعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است كه مانند موجی در دریای بیكران انسانیت گسترش یافت و تا سواحل دوردست كمال پیش رفت.
او همانند ابری است كه همواره بر بیكران دلهای مشتاق، رحمت و آزادگی فرو میبارد، و حماسه آفرینی است كه ملائك آسمان بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه میزدند.
فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ است که همچون خورشید دریای بیکران انسانیت را گرم می کند. امام مومنان و متقیان درس آزادگی، گذشت، فداکاری و خدا دوستی را با سیره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها به تمام انسان های آزاده تاریخ آموخت.

شهادت جانسوز این یگانه دهر، مقارن است با دومین شب از لیالی پربركت قدر كه مشتاقان لقاء محبوب را به خود میخواند تا با احیاء این شب، ناب ترین و زلالترین صحنه های نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند و فروریختن حصارهای جهل و بیگانگی مخلوق از خالق را با اِعراض از خواهشهای نفسانی در فراسوی هیاهوی زندگانی، تنها با دعا و نماز میسر سازند، و عطر معنویتی دل انگیزتر از رایحه باغهای بهشتی را استشمام كنند و انوار معرفت را كه از چشمه ناب خورشید حقیقت متجلی شده است، با احیاء شب قدر درك نمایند.

حسین محمدی، مدیرعامل شرکت پیشتازان صنعت نفت فیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی، توفیق درك فیوضات بیكران شبهای قدر را از خداوند تبارك و تعالی مسئلت دارد و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی علیه السلام را به محضر امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف و مردم حقیقت جوی میهن پاكمان تسلیت و تعزیت میگوید.

 * 
 * 
 *